سامانه پیامک لحظه ها : 5653 000 765 3000  ( ارسال مطلب عاشقانه )

به علت بروز بودن سایت از صفحات دیگر نیز دیدن فرمایید.

خبر

کاربران گرامی سلام

اول از همه بابت مشکل ایجاده شده ی امروز عذر خواهی میکنم و امیدوارم کوتاهی ما را ببخشید , نمیدونم متوجه تغییرات ظاهری و باطنی در سایت لحظه ها شدید یا خیر ؟! رضا بهرام نژاد عزیز مدیر قبلی لحظه ها سایت را به بنده واگذار کردند و از امروز من در خدمت شما هستم تا بتوانیم لحظاتی زیبا و به یادماندنی در کنار هم داشته باشیم , تمام سعی خود را میکنم تا جای ممکن تم و الگوی اولیه سایت را حفظ کنم و همان رویه سابق را تا جای ممکن ادامه بدهم ولی تغییرات خوب و مفیدی هم داشته باشیم تا سیات سرگرم کننده تر برای همه دوستان باشد .

از همه شما عزیزان هم صمیمانه دعوت میکنم تا در هر چه بهتر شدن سایت با نظر ها و مطلب هاتون ما را یاری کنید . امیدوارم بتوانیم بخش های جدید هم با سایت اضافه کنیم و نظر شما را هر چه بیشتر جلب کنیم .

اینجا یک محیط گرم و صمیمانه است برای همه اونهایی که تو زندگیشون یک عشق دارند و عاشق چیزی هستند , حالا این عشق به هر چیزی باشه فرقی نداره , یکی عاشق پدر و مادر هست یکی عاشق همسر و فرزند و یکی عاشق خواهر و برادر و یکی عاشق دوست و رفیق , یکی عاشق ائمه اطهار هست و یکی عاشق دنیا و اخرت و یکی عاشق پول و ثروت و یکی هم ماشین و خونه ! همه شما برای ما عزیز هستید از قوم و شهر و ملیت و زبان و رنگ پوست , کلیک هاتون روی چشم ما !!!

.

موفق باشید و سربلند – مدیر جدید لحظه ها , مهدی


۲ دیدگاه

  1. موفق باشی مهدی جان…..

  2. Admin می‌گه:

    ممنون جناب اقای سجادیان , امیدوارم شما هم هرکجا هستید موفق باشید و سربلند و از ثمره زحماتتان در لحظه ها رضایت داشته باشید , همیشه شنوای نظرات و انتقادات و راهنمایی شما هستم

    ارادتمند شما – مهدی